Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «LuxPRO»

LED голова SI-247 MAGICZOOM 1915FB з можливістю зіставлення пікселів

 

 

Новинка від бренду Color Imagination

Світлодіодна WASH голова SI-247 MAGICZOOM 1915FB була розроблена для концертів і виступів, де необхідно створити потужний і динамічний заливний світло з гладким, швидким і безшумним моторизованим зумом з діапазоном 5°-62°.

Вона оснащена 19 світлодіодами по 15 Вт кожна і при цьому 4-в-1 світлодіодами RGBW + RGB з можливістю зіставлення пікселів, які дозволяють не тільки створювати нескінченний діапазон колірних варіацій, але також використовувати кожен світлодіод масиву в якості пікселя для малювання всіх видів графічних зображень , при цьому вони динамічно змінюються як за формою, так і за кольором.

Ключові характеристики LED установки MAGICZOOM 1915FB:

  • швидке і плавне панорамне висвітлення з нахилом;
  • вертикальний і горизонтальний монтаж за допомогою штепселя. Ви будете приємно здивовані простотою і швидкістю установки;
  • ефективна, малошумна, автоматична система охолодження;
  • корпус виконаний з вогнетривкого пластику ABS. Пристрій не боїться механічних пошкоджень і вологого середовища;
  • 6 макрос ефектів з регулюванням швидкості.

 

Лінійка MAGICZOOM володіє надчистого і рівним кольором з підтримкою ефекту змінної швидкості затвора. Система працює в режимі 7 програм, передбачено 32 динамічних і статичних шаблону. Користувач може налаштувати колірну температуру в індивідуальному режимі.

Переваги співпраці з LuxPRO для ВАС:

  1. Якщо ви представник бізнесу - ми з задоволенням надамо вам кращу пропозицію з індивідуальною консультацією. Для LuxPRO не існує нездійсненних завдань! Ми готові реалізувати проекти будь-якої складності з урахуванням поставлених вимог.
  2. Ми завжди відкриті до партнерства. У LuxPRO ви можете здійснити замовлення оригінального світлового обладнання з гарантією від виробника.
  3. Оперативна доставка та підбір обладнання з урахуванням необхідних завдань. Ми з задоволенням обговоримо технічні характеристики, призначення та ціновий діапазон звукових, світлових, комп'ютерних та комунікаційних систем.
  4. Регулярні акції і лояльні ціни.
  5. Оперативне оформлення і доставка. Можливо замовити самовивезення з шоу-руму LuxPRO за попереднім замовленням.

 

Автор: керівник відділу з продажів – Михайло Бойко

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»

 

 

 

«LuxPRO» у соціальних мережах: