Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

MAG у Kinopark Theatres в Казахстані

 

 MAG у Kinopark Theatres в Казахстані

 

Kinopark Theatres – найбільша мережа кінотеатрів у Центральній Азії, яка є стовідсотково казахською компанією. Кіномережа також включає і мережу Kinoplexx Theatres. Заснована у 2005 році, сьогодні вона охоплює усі найбільші міста Казахстану: Алмати, Астана, Шимкент, Актобе та інші.

Такий успіх компанії недивний – адже її основною ідеологією є створення таких умов для кіноглядачів, при яких кожен кінотеатр стане зразком якості. Уже у цьому році відкрито два нових кінотеатра, один із яких – Kinopark 4 Globus у місті Алмати, обладнаний передовими системами MAG з інноваційним рішенням звукопідсилення DANA.

 

 MAG у Kinopark Theatres в Казахстані

 

Мережа по праву займає лідируючу позицію на кіноринку країни. Саме Kinopark Theatres першими у Казахстані встановили систему просторового звуку Dolby Atmos, формат IMAX і лазерні проектори. А у 2008 році кінотеатр в Астані став лауреатом VII Національної премії за досягнення у кінобізнесі в категорії «Найкращий кінотеатр країн СНД».

Kinopark 4 Globus – новий кінотеатр компанії, що відкрився у місті Алмати в ТЦ «Глобус» – 23-й у країні і 9-й у столиці.

У закладі всього 4 кінозали – два зали на 96 місць і два на 171 і 170 місць. Всі зали оснащені акустичними системами MAG Cinema.

 

 MAG у Kinopark Theatres в Казахстані

 

У кінотеатрі задіяна інноваційна система DANA – унікальне рішення звукопідсилення, яке виключає необхідність використання додаткового кінопроцесора.

Система DANA заснована на підсилювачах серії MAG DC, що включають у себе готові пресети для усіх систем MAG Cinema. Це не тільки прискорює процес налаштування, а й забезпечує передбачувано високу якість звучання у будь-якому залі, а також гарантує надійність і довговічність завдяки ретельно налаштованим лімітерам. Крім цього, значно менша кількість пристроїв означає більш просте підключення і менше спотворень завдяки меншій кількості перетворень.

 

 MAG у Kinopark Theatres в Казахстані

 

У всіх залах використані підсилювачі DC 1200A і DC 600A, а функцію майстер-підсилювача системи DANA виконує DC 1200AE. (Дізнатися детальніше про переваги системи DANA).

Що стосується основної звукової системи, то тут у всіх залах використали по 3 x SCR-22M, а також по 2 x сабвуфера SUB-428 для низькочастотної підтримки. Об`ємний звук забезпечують універсальні сурраунд-системи SUR-408, всього їх у кінотеатрі встановлено 52.

 

Інформацію і світлини надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах: