Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «MAG Audio»

 

 

Бренд MAG Cinema

 

 

Протягом багатьох років компанія MAG Audio створювала давню традицію – покупець в першу чергу.

Ґрунтуючись на більш ніж 20-річному досвіді роботи, MAG Audio зібрав професійну команду аудіо-інженерів, техніків і аудіо-фахівців, що працюють в напрямку однієї і тієї ж мети: забезпечити найкращі рішення для будь-яких завдань звукопідсилення, які стоять перед нашими клієнтами.

Компанія MAG Audio розробила широкий асортимент продукції для різних областей застосування, в тому числі концертний звук, інсталяційна, мобільна акустика і автомобільний звук, ми виконуємо безліч Звукоінсталяцій і співпрацюємо з багатьма додатковими постачальниками продукції – і все це для того, щоб краще зрозуміти потреби кінцевих користувачів.

Дотримуючись цієї філософії, ми розробили ретельно спроектовану серію продукції, орієнтовану на кінотеатри. Створена у співпраці з кількома компаніями, що займаються кіноінсталяціями, продукція MAG Cinema покликана бути конкурентоздатною, надійною і простою у встановленні.

Наші двох і трьох-смугові заекранні системи кінотеатру забезпечують рекомендоване покриття і збільшену номінальну потужність, в результаті чого вся система кіно-звуку має показники звукового тиску, достатні для задоволення найсуворіших вимог сучасних кінотеатрів.

Сабвуфери кінотеатру зі збільшеним об'ємом корпусу і жорсткою конструкцією забезпечують вражальне низькочастотне відтворення.

Високопотужні надміцні драйвери більш надійні та не потребують великих витрат на техобслуговування.

Surround-системи MAG Cinema поставляються в різних розмірах і мають кілька варіантів встановлення, забезпечуючи швидкість і легкість інсталяції всієї системи озвучування кінотеатру.

Прекрасно розуміючи, що у швидко зростаючому світі аудіо-візуальних розваг важливо так само швидко реагувати на потреби ринку, MAG Audio пишається своїм багатим досвідом забезпечення інсталяцій і причетністю до їх успіху.

Ні для кого не секрет, що ми робимо наші акустичні системи повністю самостійно, на заводі в Білій Церкві. MAG Cinema – це величезна команда фахівців, яка створює, придумує і тестує все нові і нові продукти. Ви можете побачити, як все відбувається зсередини, заглянути на виробництво і познайомитися з нашою чудовою командою! Дане промо-відео - це маленький огляд нашої діяльності.

 

 

Лінійка продукції MAG Cinema:

  • Заекранні системи.
  • Сабвуфери.
  • Surround-системи.
  • Електроніка.
  • Аксесуари.

 

Веб-сайт виробника: https://mag-cinema.com/ua/

 

Бренди членів Асоціації ...