Бренди компанії «Юритмікс»

 

 

Бренд Pearl River

 

 

Чому саме Pearl River?

  • Більше 60 років майстерності.
  • Найбільша в світі, найсучасніша фабрика.
  • Доступна ціна з функціями дорогих фортепіано.
  • Міжнародна сертифікація за якісними та екологічними стандартами.
  • Рекомендовані в усьому світі вчителями, виконавцями та техніками.
  • Найкращі світові піаніно, продані у більш ніж 120 країнах світі.
  • Більше причин чому Pearl River – «Найкраще у світі піаніно».

 

 

Округ Цзенчен – частина провінції Гуанчжоу, що в Китаї, характеризується м'яким кліматом, родючими землями, середньорічною кількістю опадів, яка складає 73,6 дюйми (1869 мм ртутного стовпа) та середньою температурою повітря 72 градуси (22 градуси за Цельсієм). Ці особливості роблять округ придатним для росту тропічних і субтропічних культур, особливо дерев ліджи. Проте є щось більш несподіване, що прижилося і виросло на плідному ґрунті Гуанчжоу: китайська індустрія по виготовленню фортепіано.

Компанію Pearl River засновано у 1954 році шляхом консолідації кількох підприємств з виготовлення фортепіано. Її назва пов'язана із місцезнаходженням виробничих потужностей компанії, розташованих на березі однойменної річки «Pearl River» у південному Китаї.

Компанія Pearl River за весь період свого існування довела, що на вартість можна впливати шляхом застосування інновацій та нових технологій. Масштаб виробництва і вартість продукції стали двома основними орієнтирами, які дали змогу Pearl River сформувати успішну цінову політику, зберігаючи при цьому, і навіть покращуючи, якість готового продукту.

 

 

Створення власного науково-дослідного центру під назвою «Engineering Technique Research Development Center» (ETRDC) у 2008 році сприяло впровадженню нових технологій, вдосконаленню продукції та зробило компанію лідером вітчизняної музичної індустрії. У роботі (ETRDC) особлива увага приділяється інноваціям та розробці основних методів, які можуть бути запатентовані, завдяки чому Pearl River й отримала кілька таких патентів у галузі науки, технологій та майстерності.

Окрім роботи центру, компанія фактично здійснила революційний переворот у галузі традиційного виробництва фортепіано, використавши цифрові технології. Інтегрувавши найсучасніші цифрові технології у процес проектування, вдалося прискорити етап розробки і значно збільшити точність виготовлення. Як це слід правильно розуміти? Так, що інновації впливають на підвищення продуктивності, або, висловлюючись просто, кращі продукти створюються швидше.

 

 

Виробництво компанії Pearl River було скромним, проте зараз це завод завбільшки 1,2 млн. квадратних футів. Головна будівля довжиною понад 400 метрів має сім поверхів, а її виробнича потужність сягає позначки 100 000 одиниць готової продукції на рік. Сьогодні, Pearl River вважається не тільки найвідомішим брендом, але і брендом, чиї фортепіано найкраще продаються у всьому світі. За підрахунками 2009 року, продажі компанії склали 28% на вітчизняному ринку, 18% на американському та 15% на європейському ринках. З того часу ці цифри тільки зросли. Якщо взяти до уваги виробництво 2014 року, то цифри дещо інші: 85% продукції заплановано продати у Китаї, а решта продукції постачається до понад 100 різних країн світу, в першу чергу на американський та європейський ринки.

 

 

Pearl River Piano Group, яка володіє одним із найбільших у світі лісозаготівельним цехом з 16-ма промисловими сушильними печами з комп'ютерним управлінням, може пишатися своїми високоякісними «інгредієнтами». Це дуже важливо, оскільки на 60% фортепіано складається з деревини. Завдяки повному контролю над заготівлею деревини та дотриманню найвищих стандартів, компанія може гарантувати якість і адаптивність свого продукту до різних кліматичних умов, незалежно від місця знаходження.

Pearl River, починаючи з 90-х років: Хронологія подій

1997 – компанія отримала стандарт якості ISO 9001 Сертифікат від вітчизняної та міжнародної організацій по сертифікації.

1999 – компанія Pearl River Piano Group вперше отримала звання відомої торговельної марки у вітчизняній музичній індустрії.

2001 – зайняла перше місце серед за рейтингом світових продажів фортепіано.

2002 – компанія стала однією з 16 китайських корпорацій, що завоювала статус всесвітньо відомого бренду.

2003 – компанія Pearl River Piano Group отримала звання найвідомішого вітчизняного продукту.

2004 – компанія Pearl River Piano Group отримала нагороду як вітчизняне підприємство з найвищим рівнем менеджменту якості.

2006 – Pearl River Piano Group отримала нагороду «Milestone Award», яку за останні 104 роки вперше було присуджено асоціацією NAMM неамериканському виробнику музичних товарів.

2006 – компанія стала першою серед вітчизняних виробників фортепіано, хто виготовив понад мільйон одиниць готової продукції.

2007 – компанія отримала стандарт якості ISO 4001 Сертифікат системи управління навколишнім середовищем.

2007 – Pearl River Piano Group визнана в якості нового високотехнологічного підприємства.

2007 – компанія почала співпрацю з Лотаром Томмі і Стефаном Молером.

2013 – відкриття найбільшого у світі заводу з виготовлення фортепіано.

2015 – нагорода від журнал MMR «Акустична лінія піаніно року».

2016 – перемога в номінації «Акустична лінія піаніно року» (журнал MMR).

2017 – номінація на нагороду від журналу MMR «Акустична лінія піаніно року».

В останні роки Pearl River переглянув і спростив модельну лінію за підтримки європейських та американських консультантів з дизайну піаніно. Результатом є лінійка піаніно, широко визнана за якістю, вишуканим дизайном та винятковою цінністю.

 

Веб-сайт виробника: http://www.pearlriverpiano.com/

 

Лінійка музичних інструментів Pearl River:

  • Акустичні піаніно.
  • Акустичні роялі.

 

Бренди членів Асоціації ...