Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Спеціальні пропозиції

Антивірусні знижки від Лайтек на Shure, Pioneer DJ, dBTechnologies, FreeColor, 4all Audio

 

 

У житті завжди є місце для свята!

Навіть під час вимушеного карантину, можна знайти способи розфарбувати життя, влаштувати собі та родині розваги, не виходячи з дому!

 

 

Вільний час – це чудова можливість навчитись новому та захопити дітей. Діджейське обладнання Pioneer DJ для початківців і любителів, допоможе вам освоїти ази створення музики. Монітори Pioneer DJ дозволять почути вашу творчість як на професійній студії, а якщо ви не хочете турбувати сусідів, то бездротові і дротяні навушники Pioneer DJ і Shure, дозволять вам ізолюватися максимально, не втрачаючи якость звуку!

 

 

Але якщо ви зважилися на максимум, готові до гучної і яскравої вечірки з друзями в медичних масках або респіраторах, то активні акустичні системи dBTechnologies, 4AllAudio і світлове обладнання/ефекти Free Color перетворять ваш будинок в справжній дискоклуб! А мікрофони та радіосистеми Shure допоможуть підняти рівень співу в караоке і мистецтво ведення вечірки до професійних висот!

Не забуваємо про тих, хто захоплений підкастами та відеоблогінгом! Мікрофони і петлички професійної якості Shure Motiv – підключай і користуйся. Від ASMR до кулінарного блогу, від YouTube до TikTok, ваш голос в найкращій якості почує вся планета!

Ми пропонуємо вам Антивірусні знижки на дане устаткування. Перелік моделей можна знайти і придбати тут:

https://lightek.net.ua/sale

 

 

Пропонуємо вам подивитися «Антивірусний ролик» за участю відомого коміка, народного артиста України – Бориса Барського, який показує, як можна цікаво проводити час під час карантину.

 

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 

 

«Лайтек» у соціальних мережах: