Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд Vandoren

 

 

Заснована у 1905 році Еженом Ван Дореном, французька фірма Vandoren стала сімейною справою кількох поколінь талановитих майстрів. Уже понад століття секрети виготовлення тростин та мундштуків для дерев’яних духових інструментів передаються тут від батька до сина – з покоління до покоління. Великі об`єми виробництва та якісний матеріал, вирощений на власних плантаціях у Південній Франції, родинні традиції майстерності, досвід та власні розробки – все це запорука успіху продукції під маркою Vandoren, всесвітньо відомого європейського виробника аксесуарів до духових музичних інструментів.

 

 

Процес виготовлення тростин ретельно контролюється на кожному етапі виробничого ланцюжка: від вирощування очерету до кінцевого продукту. Під час вирощування очерету фахівці враховують різні фактори. Зокрема, характеристику ґрунту, гідрометрію, клімат, сонячне освітлення, напрямок та силу вітру… Люди, які професійно займаються вирощуванням очерету, ґрунтовно володіють цими знаннями і практичними навичками. Після двох років вирощування кожну тростину акуратно зрізують, аби не пошкодити волокна. Роблять це під час заходу місяця: саме тоді зупиняється рух соків у стеблині.

Після зачистки зрізаний матеріал перебуває на сонці, де поступово набуває різних відтінків золотистого кольору. Але мине ще довгих два роки витримки у спеціальних умовах, перш ніж досвідчений майстер приступить до виготовлення тростини. Весь процес виробництва – це роки уважного догляду і кропіткої праці, впродовж яких кожна тростина ще має заслужити право носити ім’я Vandoren, яке давно стало знаком якості. Чи не кожному шматочку французького очерету Vandoren дарує надію на те, що одного дня талановитий музикант пробудить його таємничу душу…

Весь процес виробництва в компанії Vandoren – від обробки заготовок, ручного заточування та полірування алмазним інструментом до гравірування золотими літерами – знаходиться під пильним контролем досвідчених майстрів. Вони вже десятиріччями виправдовують сподівання навіть найвимогливіших музикантів. А широкий вибір моделей Vandoren дає можливість музиканту обрати саме той мундштук, що надасть йому максимальну зручність, легкість видобування звуку, свободу й точність стакато. Саме музикантам-професіоналам (і лише їм!) компанія Vandoren довіряє перевірку якості фірмових мундштуків, їхнього звучання та відповідності габаритам.

Лінійка продукції Vandoren:

  • Мундштуки для кларнетів.
  • Мундштуки для саксофонів.
  • Тростини.
  • Аксесуари.

 

Веб-сайт виробника: vandoren.fr

 

«Vandoren» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...