Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Радіосистема CKMOVA VOCAL X V2 огляд від Надії Бондарець

CKMOVA – новий бренд в каталозі МУЗИКАНТ.укр. Це креативна та неординарна компанія, яка виробляє незвичайні аудіо продукти та професійні аудіо рішення. З моменту свого заснування у 2015 році компанія зосередилася на двох лінійках продукції: навушники та мікрофони. Зараз лінійка продукції включає різні типи аудіо рішень, таких як мікрофони для: DSLR (цифрових одно об’єктивних дзеркальних камер), мобільних телефонів, планшетів, ПК; а також обладнання для живого відео, різноманітні навушники TWS (True Wireless Stereo).

Радіосистема (мікрофон бездротовий) CKMOVA Vocal X V2

Детальніше...

Lewitt представили конденсаторний ламповий мікрофон з дистанційним керуванням

 

 Lewitt представили конденсаторний ламповий мікрофон з дистанційним керуванням

 

Компанія Lewitt, яка базується в Австрії, оголосила про випуск мікрофонної системи з великою діафрагмою LCT 1040, що є комбінацією лампового конденсаторного мікрофона на транзисторах, зовнішнього джерела живлення та пульта дистанційного керування.

Детальніше...

Jordan Fish з Bring Me The Horizon про використання Arturia KeyLab і BeatStep у їх найбільшому турі

 

 

На шляху до того, щоб буквально стати однією з найбільших рок-груп у світі, Bring Me The Horizon експериментували з деткором, джентом, ню-металом та альт-роком, стаючи нестримною музичною силою, яка виходить за межі жанру.

Як людина, яка відповідає за клавіатури та програмування, Джордан Фіш і його гібридна установка є вирішальним фактором їхньої динаміки. Arturia зустрілися з Джорданом за кулісами O2 Arena в Лондоні, щоб поговорити про те, як він поєднує живі барабани, BeatStep і KeyLab MkII.

Детальніше...

Prodipe STC-3D MK2 проти Neumann TLM170

 

 

Інформацію та світлини про тест надала компанія «Алегро-мюзік» та мережа Магазинів музичних інструментів «МУЗИКАНТ.укр»: Тест PRODIPE STC-3D MK2 проти Neumann TLM 170, проведений французьким гітаристом і композитором Мішелем-Івом Кохманом (Michel-Yves Kochmann).

Детальніше...

Новинки! Кабелі Klotz на відріз та бухтами!

 

 Новинки! Кабелі Klotz на відріз та бухтами!

 

Компанія Klotz виробляє аудіокабелі найвищої якості, що забезпечують ідеальні рішення для підключення величезного спектру програм. Включаючи гітарні кабелі, інструментальні кабелі, акустичні дроти, мікрофонні кабелі та багато іншого, Klotz пропонує широкий асортимент кабелів з безліччю різних типів підключення.

Детальніше...

Нове надходження Lag: smart-гітари повертаються

Smart-гітари HyVibe

Новинка! Lag Tramontane HyVibe 10 THV10DCE-LB

 

 Lag Tramontane HyVibe 10 THV10DCE-LB

 

Lag Tramontane HyVibe 10 THV10DCE-LB – це незвичайна електроакустична гітара з майбутнього, універсальний інструмент в повному розумінні цього слова. Ця гітара здатна сама себе посилювати, генерувати власні ефекти і навіть перетворюватися в Bluetooth-динамік, і все це без кабелів, педалей або підсилювачів.

Детальніше...

Екологічні рішення в гітарах Lag

 

 Екологічні рішення в гітарах Lag

 

Екологічне вирішення проблеми розрідженості лісів

Екологічне співтовариство зі зрозумілих причин стурбоване збереженням рідкісних порід дерева в світі. Щоправда, додавання червоного і рожевого дерева в список порід, що охороняються CITES (Конвенція про міжнародну торгівлю видами, що знаходяться під загрозою зникнення), серйозно ускладнило роботу лютьєрів, оскільки перетинати кордони гітарам з цих порід стало адміністративно складно і, відповідно, дорого.

Детальніше...

Представляємо асортимент MiniFuse: Грайте. Записуйте. Програвайте.

 

 Представляємо асортимент MiniFuse: Грайте. Записуйте. Програвайте.

 

Arturia представила лінійку MiniFuse, нову колекцію компактних та доступних інтерфейсів запису для музикантів та дослідників звуку. Дотримуючись новаторської лінійки AudioFuse, лінійка MiniFuse пропонує кращі в своєму класі характеристики звуку, інтелектуальну функціональність і неперевершений програмний пакет, який дозволяє користувачам проявляти творчий підхід прямо з коробки. Чорні MiniFuse 1 та 2 надійдуть в продаж в середині жовтня. Білі MiniFuse 1 та 2 надійдуть в продаж в листопаді.

Детальніше...

Цифрові піаніно Alfabeto – вже у продажу

 

 Цифрові піаніно Alfabeto

 

Alfabeto створений українською дистриб`юторською компанією з 20-річним досвідом роботи в сфері музичних інструментів і з чітким розумінням потреб ринку. Для створення продукції гітар і укулеле був запрошений італійський майстер-конструктор Aldemaro Bruni, який спроектував якісні інструменти початкового і середнього рівня.

Детальніше...

Lewitt – Вибір професіоналів!

 

 Нова поставка LEWITT

 

У 2009 році бренд «Lewitt» переживав знакові події. Бачення Романом та його австрійською командою продукту стали потроху втілюватися в життя. Але прискорювати вихід продукту на ринок – справа невдячна. Пішли місяці на тестування мікрофонів техніками та обраними користувачами. Терпіння не було сильною рисою Романа, але стало визначальним фактором. Він знав це, і готовий був витримати необхідну паузу. До осені 2009 року перша нечисленна лінійка продукції була готова. Вона була готова до того, що її гідно оцінять, і надовго запам`ятають це звучання.

Детальніше...

Запис репетиції оркестру зі стереопарою LCT 040 MATCH від Lewitt

 

 Запис репетиції оркестру зі стереопарою LCT 040 MATCH від Lewitt

 

Два місяці тому симфонічний оркестр Amadeus провів «домашній концерт» з професором Генріком Гохшильдом. Це повинен був бути їх концерт «Подорож в Лондон», який довелося скасувати через пандемію COVID-19. Замість цього вони записали концертні п`єси всього за три дні репетицій.

Детальніше...

Чорний та потужний! MatrixBrute Noir Edition від Arturia

 

 Чорний та потужний! MatrixBrute Noir Edition від Arturia

 

Найпотужніший аналоговий монофонічний синтезатор повернувся із вишуканим дизайном, що випромінює елегантність. MatrixBrute Noir Edition передає спадщину багатого синтезу MatrixBrute. Сміливий дизайн обмеженого тиражу, який випромінює загадковість та драйв. Його характеристики та елегантний дизайн – це продовження неповторного стилю, який зроблений з витонченістю та глибоким натхненням.

Детальніше...

Arturia репрезентує розширений виробничий пакет FX Collection 2

 

 Модернізована студія Вашої мрії

 

Модернізована студія Вашої мрії

FX Collection – це надихаючий набір плагінів, що поєднує аналогову теплоту вінтажних ефектів з творчою гнучкістю сучасних підсилювачів звуку, надаючи винятковий звук студійної якості в руки музикантів і продюсерів всіх стилів і потенціалів.

Детальніше...

Alfabeto CM23 – топ серед укулеле

 

 Alfabeto CM23 – топ серед укулеле

 

Концертне укулеле – унікальний музичний інструмент. Він не тільки створює дивовижну музику, але також менший та портативний, ніж гітара. Концертне укулеле на один крок більший, ніж найменший тип укулеле – сопрано, але все ще досить компактний музичний інструмент для того, щоб комфортно подорожувати з ним. Він також видає той самий прекрасний традиційний звук, який часто асоціюється зі справжніми гавайськими укулеле. Концертне укулеле – дуже хороший інструмент для навчання. На інструментах меншого розміру, включаючи типи концерт і сопрано, вчитися набагато легше, ніж на більш великих тенорі та баритоні. Ви зможете дістати до всіх струн, і Вам не доведеться дуже сильно згинати пальці при навчанні.

Детальніше...

Відчуйте силу Африки з джембе Kangaba

 

 Відчуйте силу Африки з джембе Kangaba

 

Джембе – це західно африканський барабан у формі кубка з відкритим вузьким низом та широким верхом, на який натягується мембрана зі шкіри. За формою відноситься до так званих барабанів у формі кубка, по звукоутворенню – до мембранофонів. Грають на джембе руками. Цей раніше невідомий Заходу інструмент, що з часом знайшов величезну популярність.

Детальніше...

Дещо нове від Arturia

 

 Arturia представляє еволюцію ультрасучасного софтсинту – Pigments 3

 

Arturia представляє еволюцію ультрасучасного софтсинту – Pigments 3

Поліхромний синтезатор еволюціонував в сучасний інструмент, який охоплює всі відтінки синтезу.

Pigments 3 являє собою безмежну міць адитивного синтезу, дивовижний допоміжний движок з субосциллятором і програвачами з двома семплами шуму, культовий фільтр від Jup-8 V, 4 неймовірних нових ефектів, включаючи багатосмуговий компресор, і багато іншого.

Детальніше...

Скрипки Leonardo – кращий вибір молодого скрипаля!

 

  Скрипки Leonardo – кращий вибір молодого скрипаля!

 

Leonardo – це європейський бренд, який виготовляє альти, віолончелі, контрабаси та звичайно всіма відомі скрипки під брендом «Leonardo». Протягом тривалого часу, продукція відмінно себе зарекомендувала, як серед початківців, так і серед професіоналів.

Детальніше...

Lewitt представив нові конференц-мікрофони

 

 Lewitt представив нові конференц-мікрофони

 

Lewitt – це молода компанія, яка швидко розвивається та зосереджена на створенні мікрофонів і аксесуарів для них. В асортименті є серії спеціалізованих студійних і концертних мікрофонів, а також мікрофонів для ударних. Lewitt вже давно зарекомендував себе на ринку, як знак якості і зручності для музикантів зі всіх точок світу.

Детальніше...

Youtube-музикант Джастін Джонсон приголомшений гітарою Lag HyVibe

 

 Youtube-музикант Джастін Джонсон приголомшений гітарою Lag HyVibe

 

 

Місяць тому Джастін Джонсон, добре відомомий музикант з Нешвілла, демонстрував чудову гру на гітарі HyVibe. В результаті вийшло це приголомшливе відео, з більше як 600 тисячами переглядів і понад 14 тисячами лайків, де він з широкою усмішкою пояснює, чому гітара така дивовижна ...

Детальніше...

Головний герой вітальні – білий рояль Orla Grand 450

 

 Головний герой вітальні – білий рояль Orla Grand 450

 

Це найкраще, що коли-небудь могло бути у Вас вдома – чудовий цифровий рояль Orla Grand 450. Близько 485 оркестрових звуків, включаючи останню версію концертного рояля з багаторівневими семплами. Також надається 260 стилів, від традиційних танцювальних (вальс, фокстрот, квікстеп) до сучасних і яскравих латиноамериканських ритмів.

Детальніше...