Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

L-Acoustics номіновано на премію AV Awards 2020 у трьох категоріях

 

 

Щорічно редакція журналу AV Magazine відзначає видатні досягнення компаній та окремих особистостей та їхній внесок в розвиток аудіо-відео індустрії. Церемонія нагородження AV Awards – це найбільша та найпрестижніша урочиста подія у галузі, яка збирає 1400 аудіо-відео професіоналів світового рівня з усіх підрозділів цього ринку. І ми маємо чудові новини від L-Acoustics. Продукцію цієї компанії номіновано на премію AV Awards 2020 одразу в трьох категоріях!

Цифровий простір ARTECHOUSE в США номіновано у категорії «Тематичний культурно-розважальний проект року», пакет програм для калібрування та керування акустичними системами M1 потрапив до фінальної церемонії у категорії «Технологія керування та контролю року», а акустичні системи L-Acoustics серії A відзначатимуться у номінації «Звукопідсилювальна технологія року».

Тематичний культурно-розважальний проект року

Проект ARTECHOUSE пропонує відвідувачам та артистам найсучаснішу технологічну платформу у світі, яка залучає аудиторію до мистецтва та стимулює інтерес до можливостей технології, науки та творчості. Експеримент із змішаною реальністю «Машина галюцинацій», створений медіа-художником, режисером та піонером естетики машинного інтелекту Рефіком Анадолом у співпраці з дизайнером звуку Керімом Караоглу, став першою широкомасштабною інсталяцією в нью-йоркському ARTECHOUSE.

 

 

У 2020 році з випуском нової версії LA Network Manager 3 L-Acoustics вийшли на якісно новий рівень, запропонувавши пакет програм M1 – ретельно продуманого, готового набору засобів для вимірювань та моніторингу. Для збирання даних, налаштування системи та її моніторингу пакет програм M1 використовує потужності процесора та підсилювача-контролера L-Acoustics.

Звукопідсилювальна технологія року

Новітнє сімейство акустичних систем, лінійних джерел масиву постійної кривизни серії A – це ідеальний і, що найголовніше, абсолютно райдерний стартовий пакет для будь-якої прокатної компанії, що забезпечує покриття аудиторій від 50 до 5000 людей з фірмовим звучанням L-Acoustics.

 

 

В серії A L-Acoustics максимально спростили для користувачів свою технологію масивів з постійною кривизною, а також додали технологію змінної спрямованості Panflex, яка забезпечує надзвичайну гнучкість покриття аудиторій будь-якої конфігурації завдяки змінним кутам розсіювання. До серії увійшли чотири кабінети з постійною кривизною A15 Focus, A15 Wide, A10 Focus, A10 Wide, а також сабвуфер KS21.

Цьогорічна церемонія нагородження AV Awards відбудеться 20 листопада в Лондоні. Вітання неймовірним командам спеціалістів L-Acoustics, чия наполеглива праця отримала такі високі оцінки.

Повністю новину англійською читайте на сайті L-Acoustics.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook