Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

L-Acoustics представили вушні монітори Contour XO

 

 

Завершене рішення для ваших вух

Персональні вушні монітори Contour XO – це результат об`єднаних зусиль двох іменитих та визнаних у всьому світі інноваційних компаній: JH Audio та L‑Acoustics. Якщо ви хочете отримати ідеальні референсні IEM навушники з фірмовим звучанням L‑Acoustics на сцені, за мікшерною консоллю, в студії чи в дорозі – рішення є: Contour XO.

 

 

Завдяки використанню десяти балансних арматурних драйверів з 3-смуговим кросовером (у конфігурації з чотирма низькочастотними, двома середньочастотними та чотирма високочастотними драйверами) ці нещодавно розроблені універсальні вушні монітори здатні занурити вас глибоко в музику. Крім того, Contour XO дозволяє вам чітко контролювати НЧ діапазон завдяки регулюванню низьких частот до +15 дБ у порівнянні з плоскою характеристикою.

Незалежно від того, музикант ви, звукорежисер чи просто слухач, ви чутимете точне відтворення без спотворень завдяки технології JH Audio Soundrive™. Ця технологія створена для забезпечення надзвичайно широкого динамічного діапазону, від якого й залежить ступінь емоційного впливу живої музики. А завдяки технології Freqphase™ навушники Contour XO забезпечують точність синхронізації у всьому частотному спектрі, що повністю відповідає вимогам когерентності джерел звуку в технології Wavefront Sculpture Technology (WST) від L-Acoustics.

Ця спеціальна лімітована серія ручної роботи тепер доступна у всьому світі.

  • 10 балансних арматурних драйверів.
  • Регулювання низьких частот до +15 дБ.
  • Вхідна чутливість 116 дБ.
  • Частотний діапазон 10 Гц – 20 кГц.

Кастомізовані Contour XO

Звукорежисери, музиканти та серйозні аудіофіли отримали можливість насолоджуватися всіма перевагами вушних моніторів, виготовлених за персональним замовленням. Точно підігнані до форми ваших вух монітори дають вам безумовний фізичний комфорт. А спеціальне ущільнення забезпечує неперевершено ефективну ізоляцію від будь-яких сторонніх шумів, що дозволяє вам зосередитись лише на тому, що ви хочете почути.

 

 

Ідеально персоналізована підгонка форми навушників доступна за додаткову оплату. Якщо ви бажаєте кастомізувати свої монітори Contour XO, зв’яжіться з експертами JH Audio. Це можна зробити, перейшовши за посиланням та натиснувши «GET YOUR CUSTOM FIT» (отримати індивідуальну підгонку). Або зверніться до спеціалістів компанії РеалМюзік і ми допоможемо Вам!

Contour XO для мікшування в L-ISA

Успіх технології імерсивного гіперреального звуку L-ISA Immersive Hyperreal Sound та інструментів просторового мікшування звуку спонукав компанію L-Acoustics до пошуку способів подальшого впорядкування виробничого процесу. Contour XO – це новітнє і цілком логічне доповнення до набору інструментів L-ISA, адже на початок 2021 року заплановано випуск програмних засобів для бінаурального мікшування в L-ISA.

 

 

Демо-версія цього нового захоплюючого програмного забезпечення вже зараз пропонується для перших користувачів Contour XO. Після замовлення ви отримаєте ключ активації цього програмного забезпечення.

Contour XO вже доступні для замовлення у офіційного представника L-Acoustics в Україні та Молдові – компанії РеалМюзік, а також – в офіційному інтернет магазині L-Acoustics.

Технічні характеристики Contour XO: PDF-документ англійською.

Відео огляд нових вушних моніторів
L-Acoustics Contour XO від каналу Masterclaes

 

 

Компанія «РеалМюзік» підготувала для вас український переклад відео огляду нових вушних моніторів L-Acoustics Contour XO від каналу Masterclaes!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»,
офіційний представник L-Acoustics в Україні та Молдові

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook