Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

Консолі Allen & Heath SQ виконують подвійні задачі – мікшування для прямої трансляції та запису

 

 Консолі Allen & Heath SQ виконують подвійні задачі – мікшування для прямої трансляції та запису

 

Для організації низки гучних подій інноваційна мультимедійна компанія ShapeShifter Lab залучила до роботи пару мікшерів Allen & Heath серії SQ.

Співзасновником компанії ShapeShifter Lab є бас-гітарист Метт Гаррісон, відомий своєю роботою з Джоном Маклафліном, Чакою Хан, Джоні Мітчелл, Вітні Г`юстон та багатьма іншими. ShapeShifter – це творча лабораторія у Брукліні, в якому збираються провідні артисти та музиканти-однодумці. Нещодавно ShapeShifter Lab розширила свою діяльність на нові локації та проекти, залучивши до продакшну дві консолі Allen & Heath: SQ-5 та SQ-6.

 

 Консолі Allen & Heath SQ виконують подвійні задачі – мікшування для прямої трансляції та запису

 

Однією з таких подій стала нещодавна презентація у прямому етері нового інтерактивного додатка Matt Garrison для iOS, проведена у Нью-Йорку за підтримки програм ініціативи расової рівності і справедливості (REJI) та «Табору підприємців» від корпорації Apple. Цей додаток містить постійно поповнюваний архів з творчого доробку Метта Гаррісона, включно з випущеними альбомами, аудіо та відео контентом, музичні партитурами та табулатурами, уроками та онлайн заходами – і все це зручно зібране в одному місці.

 

 Консолі Allen & Heath SQ виконують подвійні задачі – мікшування для прямої трансляції та запису

 

«Ми раді розширити рамки нашої творчої діяльності, – коментував Метт Гаррісон. – Раніше ми вже проводили прямі трансляції та відеозйомки на нашій основній локації, та для цього заходу, організованого спільно з компанією Apple, виникли додаткові вимоги до мікшування звуку. Проте, ми були впевнені, що мікшери SQ стануть для нас найкращим рішенням».

 

Мікшери Allen & Heath серії SQ, в яких використовується нова процесорна технологія FGPA на базі ядра XCVI, забезпечують 48 повноцінних каналів обробки на частоті дискретизації 96 кГц з надзвичайно низькою затримкою сигналу, яка складає менше ніж 0,7 мс. Процесорні потужності XCVI дозволяють використовувати на кожній вхідній лінійці HPF фільтр, надшвидкий ґейт з сайдчейн каналом та фільтром, музичний 4-смуговий параметричний еквалайзер та піковий/RMS компресор для повного контролю над рівнями сигналів та перехідними процесами. Канали міксів у стандартній комплектації мають як параметричні, так і 28-смугові графічні еквалайзери, а також компресори. Усі ці функції допомагають вирішити складні задачі мікшування звуку для прямих трансляцій.

Презентація запуску додатка Matt Garrison App пройшла за участю таких відомих виконавців, як Раві Колтрейн на тенор-саксофоні, Маркус Ґілмор на барабанах та самого Метта Гаррісона на бас-гітарі та електронних інструментах. Ця подія також ознаменувала вихід нового альбому Метта Гаррісона, який називається «Generations» (Покоління). І мікшери SQ чудово впоралися із своїми задачами одразу на кількох фронтах.

«Потужність SQ просто неймовірна, – додав Гаррісон, – ми не тільки досягли чудового звучання для слухачів на локації та музикантів на сцені, але й забезпечити окремий чудовий мікс для онлайн трансляції, справді студійної якості. Раніше ми використовували інші компактні цифрові мікшери, але з SQ ми вийшли на абсолютно інший рівень чистоти звучання, чіткого контролю та гнучкості використання. І при цьому мікшери SQ ще й швидкі та прості у навігації та керуванні. Нам вдалося швидко набрати просто чудовий мікс і далі вже зосередитися на своїй музиці та виконанні, наш виступ мав величезний успіх!».

 

 Консолі Allen & Heath SQ виконують подвійні задачі – мікшування для прямої трансляції та запису

 

Завершивши технічний продакшн презентації Matt Garrison App, команда Гаррісона через кілька днів продовжила записи та онлайн трансляції живих виступів.

«Ми також записали біг-бенд Afro Latin Jazz Orchestra, триразового володаря премії «Ґреммі» та п`ятиразового номінанта, – розповідає співзасновниця компанії ShapeShifter Lab Фортуна Сун, – аранжування композицій Метта виконували 20 найкращих музикантів з Нью-Йорка та Лос-Анджелеса. Тут ми використовували як наш власний SQ-6, так і додатковий, з`єднаний у daisy-chain SQ-5, для під`єднання всіх входів від музикантів розширеного складу. Відгуки про мікшери SQ від наших звукорежисерів, які працювали на обох подіях, були виключно позитивними».

 

Джерело

 

Цифрові мікшерні консолі Allen & Heath серії SQ ви знайдете в каталозі РеалМюзік:

 

Інформацію і світлини надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: