Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

MAG WASP на кінофестивалі «Молодість»

 

 

49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», що відбувся 22-30 серпня, традиційно зібрав українських і міжнародних кінозірок. Церемонія відкриття та нагородження пройшли біля Арки Дружби Народів з мальовничим видом на Дніпро. Фестивальна сцена була обладнана лінійним масивом MAG WASP.

 

 

«Молодість», один з найбільших кінофестивалів у Східній Європі за версією міжнародної асоціації кінопродюсерів FIAPF, щорічно проводиться в Києві з 1970 року. Цього року кіноподія було спочатку запланована на травень-червень, але через спалах COVID-19, відбулася в серпні.

З метою дотримання карантинних вимог церемонії відкриття і нагородження пройшли на відкритому повітрі в центрі української столиці, на майданчику за монументом «Арка Дружби Народів». Таке рішення тільки додало заходу особливого шарму. Для гостей поруч з окремою сценою встановили відкритий намет, і прекрасний краєвид чудово доповнив естетику фестивалю.

 

 

Основна сцена, а також вся звукова система для заходів були спроектовані і обладнані «PROFI» – прокатною компанією, яка відома своєю бездоганною роботою на великих супер івентах (M1 Music Awards, Чорноморські ігри, Хіт-конвеєр та інші).

 

 

«Звукова система на подібних заходах повинна забезпечувати високу динаміку для мови, звукових вставок, відео-роликів і фільмів. При цьому необхідно забезпечити запас по SPL, достатній для поп-концерту. Більш того, кожне місце в аудиторії для VIP-персон повинно мати однаково рівну АЧХ і гарну розбірливість мови. Саме тому для основної сцени ми вибрали 20 модулів MAG WASP (по 10 на сторону), доповнених 4 низькочастотними кабінетами MAG Sub S18, а також 8 подвійних 18-дюймових сабвуферів MAG Sub H28. Для рівномірного покриття передніх рядів на сцені встановили додаткові 4 MAG WASP як фронт-філли» – коментував Дмитро Стариков, керівник звукового відділу компанії«PROFI».

 

Щоб забезпечити розбірливість мови на всіх ділянках аж до останнього ряду Дмитро вибрав 4 MAG Sting – 2x8`` + 1,5`` системи з багатофункціональним кріпленням – і встановив їх на опори намету в якості систем затримки. MAG Sting – новинка в лінійці MAG, яку вирішено було використовувати ще до офіційної презентації, щоб показати її бездоганну роботу в «бойових умовах».

Вся звукова система була підключена до AmpRack – підсилювальних реків MAG Audio, які мають трифазний вхід живлення, мережеві автомати, маршрутизацію аналогового, цифрового та керуючого сигналів, виходи для акустичних систем і підсилювачі від Powersoft. Розташований біля звукорежисера MAG AmpRack 1X8 керував системами затримки Sting, і отримував AES3 від мікшерного пульта. Звідти сигнал по Dante був відправлений на два MAG AmpRack 2x8 під сценою, що працювали на портальні системи, сабвуфери та фронт-філли. Сигнал передавався безпосередньо між підсилювачами Powersoft X8, кожен з яких обладнаний 8 входами і виходами Dante.

 

 

На церемонії відкриття фестивалю з вітальною промовою виступив міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Вечір продовжився чудовим міні-концертом Pianoboy (український композитор і співак Дмитро Шуров).

 

 

29 серпня журі оголосило переможців конкурсних програм: «Особливі прикмети» (Фернанда Валадес, Іспанія), «Твій хід» (Міріам Верро, Канада), «Схрон» (Оксана Войтенко, Україна), «Щ – це щастя» (Джон Шіді, Австралія), «Суховій» (Даніель Ноласко, Бразилія). Кульмінацією церемонії закриття став виступ української співачки Злати Огневич.

 

 

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook