Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Park Audio»

Компанія Park Audio презентує нову серію професійних турових підсилювачів

 

 

Компанія PARK AUDIO презентує новинку 2018 року – серію професійних чотирьохканальних турових підсилювачів – RX series.

Підсилювачі RX series розроблені для використання в комплектах звукового обладнання для озвучування заходів у великих концертних залах, на стадіонах та відкритих майданчиках.

Підсилювачі побудовані на базі схемотехніки класу D, що забезпечує високий ККД і низьке виділення тепла. Висока частота комутації( 450 кГц) транзисторів вихідного каскаду забезпечує якість звуку на рівні найкращих аналогових підсилювачів.

Усі підсилювачі RX series обладнанні повним набором систем захисту, які контролюються та керуються мікроконтролерами, вбудованими в кожен канал підсилювача. Мікроконтролери ретельно моніторять системи захисту і керування, що підвищує загальну надійність підсилювача.

Завдяки використанню імпульсного блоку живлення підсилювачі мають невеликі вагу та габарити. Спеціально для роботи в важких турових умовах підсилювач обладнано надійною системою захисту від недопустимо підвищених значень мережевої напруги (в тому числi вiд напруги 380 В).

Для захисту підсилювача від потрапляння в середину з потоком повітря пилу та сторонніх предметів підсилювачі оснащено фільтрами з ретикульованого пінополіуритану.

До складу серії входять підсилювач RX9, який має лише аналогові входи, і підсилювач RX9d, що має як аналогові, так і цифрові входи (AES).

 

 

Підслювач RX9d має вбудований потужний DSP-процесор топового рiвня вiд нiмецької компанії DFM Audio.

 

 

Керування налаштуваннями здійснюється за допомогою Ethernet інтерфейсу. Вбудований маршрутизатор дозволяє з’єднувати у ланцюг ряд підсилювачів без використання додаткового обладнання. Програмне забезпечення NetControl розраховане на управління великими групами підсилювачів одночасно.

Передбачена можливість формування бібліотек, в яких зберігаються попередньо сформованні налаштування для пасивних акустичних систем.

Підсилювач може отримувати сигнал як з 4-х аналогових входів, так і з 2-х входів AES/EBU.

Більше інформації про нові підсилювачі дивіться на сайті PARK AUDIO.

Підсилювачі RX series вже доступні для замовлення.

 

Інформацію надала компанія «PARK AUDIO»

 

 

«Park Audio» у соціальних мережах: