Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Park Audio»

Святкування Дня ВМС України з Park Audio

 

 

Нещодавно в м. Миколаїв пролунав гучний святковий концерт на честь Дня Воєнно-морських сил України. З самісінького ранку простір довкола колишнього річного вокзалу, а також оновленої набережної перетворились на справжній фестивальний майданчик, де зібрались тисячі містян.

На честь свята на жителів міста увесь день чекали різноманітні розваги: виставка воєнної техніки, виступи воєнних оркестрів і головний сюрприз - можливість піднятись на палубу воєнних кораблів «Юрій Оліфіренко» та «Прилуки», аби на власні очі все побачити. Також всіх бажаючих ознайомили з історією і традиціями ВМС.

Але найбільш очікуваною і значущою подією цього дня став грандіозний концерт на причалі за участі відомої української групи «ТАРТАК» і «сталевого голосу країни» Арсена Мірзояна.

 

 

На площі біля річного вокзалу було побудовано величезну сцену. У складі концертного обладнання працював лінійний масив PARK LINE-8.

Перед сценою було встановлено турові сабвуфери великої потужності - SW128 MkII, які забезпечили насичене, об’ємне і гармонійне звучання НЧ діапазону.

 

 

На сцені було встановлено коаксіальні сценічні монітори 8 x СX5115. Також у якості прострілу сцени використовувався активний комплект DUPLEX SET.

Святковий концерт озвучений музичним обладнанням PARK AUDIO подарував містянам незабутні враження та море емоцій!

Повне технічне забезпечення: APRIS TOURING.

 

Інформацію надала компанія «PARK AUDIO»

 

 

«Park Audio» у соціальних мережах: