Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Park Audio»

«Запаркувались!» або «Як пройшов семінар по налаштуванню повноформатного лінійного масиву PARK LINE-12»

 

 

В середині червня в затишному парку на території підприємства PARK AUDIO було проведено навчальний семінар, присвячений роботі з комплектом лінійного масиву – PARK LINE-12. Було людно і часом дуже голосно! Насьогодні комплект вже знаходиться у щасливих власників – компанії «Iqtech» з м.Черкаси. Отже, як це було ...

У нашому саду були збудовано дві вежі. У кожній вежі було підвішено по 8 елементів лінійного масиву PARK LINE-12.

 

 

Елементи лінійного масиву NL322 мають формат 2х12`` + 4х6`` + 3х1``. В них використовуються динамічні головки з неодимовими магнітами виробництва компанії B&C Speakers.

 

 

 

За низкочастотную підтримку відповідали турові сабвуфери SW128.

 

 

 

Сабвуфер має дуже вдале комбіноване акустичне оформлення - фазоінвертор + бендпас. За рахунок цього ми підвищили чутливість системи на 4 dB, отримали чітке і пружне звучання, позбавлення від бубніння, що притаманне багатьом сабвуферам інших виробників. (До Черкас поїхали 16 таких сабвуферів).

Комплект отримав найновіше посилення та процесинг від компанії PARK AUDIO - підсилювачі RX9d. Дані підсилювачі мають потужність 4 х 2500 Вт / 2 Ома або 4 х Потужність 2200 Вт / 4 Ома і вбудований процесор від німецької компанії DFM-audio.

 

 

 

Сигнал на підсилювачі подається по інтерфейсу AES-EBU. Всі підсилювачі об'єднані з управління в мережу Ethernet. Керуюча програма NetControl дозволяє управляти як окремими підсилювачами, так і групами підсилювачів одночасно. А у вікні моніторингу легко можна бачити стан і статус всіх підсилювачів.

 

 

 

На семінар крім представників замовника були запрошені прокатні компанії та звукорежисери з Києва.

Для демонстрації роботи лінійного масиву в умовах живого виконання ми запросили вінницький гурт - SUNRISE. Завдяки цьому гості змогли на практиці випробувати, наскільки даний комплект відповідає на маніпуляції з еквалайзерами і динамічної обробкою. Результати цього тесту порадували і звукорежисерів, і музикантів. За словами звукорежисерів чути навіть найнезначніші еквалізації в 0.5 - 1 dB. Звичайно, не обійшлося без прослуховування тестових фонограм. Звучала найрізноманітніша різножанрова музика. Залежно від жанрів на одних фонограмах слухачі хотіли більше рівня сабвуферів, на інших - менше, деякі записи симфонічних оркестрів слухали взагалі без сабвуферів. Всі залишилися задоволені гнучкістю і універсальністю даного комплекту. Всі ці покращення стали можливими завдяки застосуванню нових підсилювачів RXd з цифровим процесором.

І, звичайно ж, не обійшлося без перерв на каву, де наші гості змогли поділитися враженнями від почутого і побаченого, а також в неформальній обстановці поспілкуватися з фахівцями компанії PARK AUDIO.

Без зайвої скромності можемо сказати, що перший політ пройшов на ура!

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформацію надала компанія «PARK AUDIO»

 

 

«Park Audio» у соціальних мережах: