Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Park Audio»

CSM154 – коаксіальний сценічний монітор від компанії PARK AUDIO

 

 

Репрезентуємо вашій увазі новий коаксіальний сценічний монітор CSM154.

Компактний низькопрофільний корпус робить його безкомпромісним рішенням не тільки для концертних умов, але також для театрів і телебачення.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Максимальний рівень звукового тиску SPL 128 дб.
  • НЧ секція – 15``, 400 Вт, c 3`` звуковою котушкою.
  • ВЧ секція – 80 Вт, c 3`` звуковою котушкою.
  • Кут спрямованості 60°H x 40°V.
  • Bi-Amp і Full Range режими підключення.

 

 

Використання в моніторі коаксіального динаміка від відомого світового бренда B&C SPEAKERS, у сукупності з ретельно спроектованим корпусом забезпечують високий рівень звукового тиску й прекрасну розбірливість навіть при роботі на максимальній потужності.

 

 

CSM154 здатний працювати в несприятливих погодних умовах і тому його можна використовувати не тільки в приміщеннях але й на відкритих майданчиках. Для забезпечення додаткового захисту від несприятливих погодних умов, захисна металева сітка обклеєна зсередини акустично прозорим пінополіуретаном.

 

 

Для підключення звукового сигналу у моніторі встановлено 2 паралельно з'єднаних рознімання Speakon, які розміщені в нішах ручок для перенесення ( по одному розніманню з кожної сторони). Таке розташування забезпечує не тільки зручне підключення декількох моніторів паралельно до одного підсилювача, але й захищає рознімання від механічного ушкодження.

Монітор має два варіанти підключення:

  • Bi-Amp (з роздільним підключенням низькочастотної й високочастотної секції коаксіального динаміка);
  • Full Range (з підключенням низькочастотної й високочастотної секції до одному каналу підсилювача через вбудований високоякісний розділовий фільтр).

Вибір варіанта підключення здійснюється перемикачем, розташованим в одній з ніш, поруч із вхідним розніманням. Конструкція перемикача забезпечує захист від випадкового перемикання.

 

 

КОНСТРУКЦІЯ КОРПУСА

Корпус монітора виготовлений з березової фанери. Усередині корпусу встановлений ряд розпірок для підвищення твердості й міцності. Покриття корпусу водно-полімерна фарба з підвищеною зносостійкістю й високою вологостійкістю. Акустичне оформлення низькочастотної секції – фазоінвертор. Металеві ґрати монітора має внутрішні упори, які захищають ґрати й динамічну головку від механічного ушкодження. Розташовані на бічних стінках ергономічні ручки забезпечують зручність транспортування й установки монітора на сцені.

Розміри монітора (600 мм ширина, 358 мм висота) і його вага (23 кг) дозволяють позиціонувати CSM154 як один із самих компактних і легких сценічних моніторів у своєму класі.

 

Інформацію надала компанія «Park Audio»

 

 

«Park Audio» у соціальних мережах: