Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Комора»

Компанія ADJ анонсувала новий комплект аплайт-освітлення Mirage Q6 Pak Black

Mirage Q6 Pak Black – приголомшливе рішення для аплайт-освітлення, що складається з шести багатофункціональних світлодіодних прожекторів з живленням від акумулятора. Світлові пристрої керуються за посередництвом бездротової мережі, мають ступінь захисту IP65 та поставляються в спеціальному зарядному дорожньому кейсі. Кожен світильник Mirage Q6 IP Black пропонує все, що й оригінальні хромовані пристрої Mirage Q6 IP, але у стриманому, елегантному чорному глянцевому корпусі.

Детальніше...

Компанія JBL доповнила акустичні системи серії EON700 режимом True Wireless Stereo (TWS)

Представлена ​​раніше цього року серія EON700 від JBL Pro стала неймовірно популярним портативним рішенням звукопідсилення для авторів-виконавців, ді-джеїв, культових споруд та корпоративних постачальників аудіовізуального обладнання.

Тепер компанія JBL повідомила про інтеграцію можливості потокової передачі аудіо-сигналу з допомогою технології True Wireless Stereo (TWS) до всіх гучномовців серії EON700 шляхом безкоштовного оновлення програмного забезпечення через додаток JBL Pro Connect.

TWS надає користувачам EON700 можливість створювати справжню конфігурацію стереозображення шляхом потокової передачі вихідного аудіо-сигналу через Bluetooth на лівий і правий динаміки EON700.

Для отримання нової функції, оновіть вбудоване програмне забезпечення акустичних систем серії EON700 до версії 6.1.5.0 або вище, використовуючи додаток JBL Pro Connect для iOS та Android. Після встановлення слідуйте наведеним нижче інструкціям, щоб скористатися перевагами EON700 True Wireless Stereo.

Детальніше...

Асортимент "Комори" поповнили контрабаси знаменитого німецького бренду Pöllmann

Відтепер підприємство "Комора" представляє у своєму асортименті контрабаси бренду Pöllmann – знаменитого німецького виробника, що започаткував свою справу в 1888 році. Завдяки неперервній наступності поколінь майстрів, компанія Pöllmann накопичила великий досвід та вміння у створенні якісних інструментів.

Для виготовлення контрабасів майстри Pöllmann використовують виключно відібрану резонуючу деревину, витриману впродовж багатьох десятиліть. У будівництві інструментів задіяна багата палітра різноманітних сортів дерева, таких як ялина, ялиця, клен, тополя, горіх, верба тощо; у конструкції застосовуються цільні нижні резонансні деки, а також – зразки деревини, витриманої понад 250 років.

Заради постійного вдосконалення майстерності виготовлення контрабасів, компанія Pöllmann тісно співпрацює з провідними міжнародними оркестрами та солістами.

Майстри Pöllmann будують контрабаси різних розмірів та в різних варіантах покриттів, створюють інструменти як для сольного виконання, так і для гри у складі оркестру. Також компанія пропонує виготовлення спеціальних моделей під замовлення. На додачу до роботи з власним модельним рядом, майстри Pöllmann займаються відтворенням точних копій контрабасів-шедеврів минулого. Всі моделі контрабасів Pöllmann представлені у варіантах 4-струнного та 5-струнного інструменту.

Детальніше...

JBL випускає елемент лінійного масиву VTX A6 і сабвуфер B15

Harman Professional Solutions оголосила про виробництво пасивного лінійного масиву VTX A6 і сабвуфера B15. Розроблений для невеликих і середніх концертних і стаціонарних інсталяцій, VTX A6 – це  пасивний лінійний елемент з компресійним 3-дюймовим драйвером кільцевої діафрагми та низькочастотним подвійним 6,5-дюймовий динаміком, оснащеним інтегратором радіаційних меж JBL і диференціальним приводом, подвійною звуковою котушкою, подвійним магнітом. Низькочастотний динамік має розширення низьких частот до 67 Гц і максимальний SPL 134 dB.
 
https://komora.com/assets/images/classical_instruments/blog/5578-11.jpg
 

Нова лінійка флейт-піколо усіх професійних рівнів доповнила модельний ряд бренду Selmer

 

 Нова лінійка флейт-піколо усіх професійних рівнів доповнила модельний ряд бренду Selmer

 

Компанія Selmer представила результат своєї багаторічної розробки – лінійку флейт-піколо для учнів, студентів та професіоналів! Кожна флейта-піколо від Selmer професійно налаштована та перевірена командою технічних спеціалістів Conn-Selmer на фабриці в Елкхарті (штат Індіана, США).

Детальніше...

Новітні підсилювачі LEA Professional встановлені в 5-зірковому готелі Domiane de Mas de Pierre у Франції

 

 Новітні підсилювачі LEA Professional встановлені в 5-зірковому готелі Domiane de Mas de Pierre у Франції

 

Цей відпочинковий комплекс розташований серед зелених пагорбів уздовж узбережжя Середземного моря в Сен-Поль-де-Ванс. Готельний комплекс пропонує гостям великі зелені сади площею 20 акрів, де розташовані 9 заміських будиночків у стилі Прованс, що передбачають 76 апартаментів. Мешканцям курорту готель пропонує низку ресторанів, барів, спа-салонів та зали для ділових зустрічей: як у приміщенні, так і під відкритим небом.

Детальніше...

Компанія Vandoren анонсувала новинки: лігатури Carbon та підвіс VSB

 

 Компанія Vandoren анонсувала новинки: лігатури Carbon та підвіс VSB

 

В рамках виставки NAMM Show 2022, що пройшла з 20 по 23 січня в Анахаймі (штат Каліфорнія, США), компанія Vandoren, знаменитий французький виробник тростин, мундштуків та аксесуарів для дерев`яних духових інструментів, представила свою найновішу продукцію:

Детальніше...

Austrian Audio: підсумки року, співпраця з Depeche Mode та плани компанії на 2022 рік

 

 Мартін Зайдль, генеральний директор компанії

 

Мартін Зайдль, генеральний директор компанії

 

Незважаючи на те, що пандемія Covid-19 зробила ринок живої музики непередбачуваним, керівництво Austrian Audio вирішило рухатися вперед і створювати продукти як для сцени, так і для студії. У 2021 році компанія Austrian Audio випустила кілька нових мікрофонів і навушників.

Детальніше...

Стельові акустичні системи JBL Control увійшли до пакету програми електроакустичного моделювання EASE Address

 

 Стельові акустичні системи JBL Control увійшли до пакету програми електроакустичного моделювання EASE Address

 

Десять стельових акустичних систем JBL Control Series були авторизовані для використання в програмному забезпеченні EASE® Address. Програма EASE® Address створена для електроакустичного моделювання при проектуванні стельових систем озвучення.

Детальніше...

Новинка від Ludwig: серія малих барабанів Concert

 

 Новинка від Ludwig: серія малих барабанів Concert

 

Їх часто імітують, але ніколи не повторюють – з 1911 року малі барабани Ludwig встановили беззаперечний стандарт якості та універсальності. Малі барабани Ludwig послідовно утримують першість за участю в турах та студійних записах. Притримуючись напрацьованої традиції створення довершених інструментів, компанія Ludwig представила цілковито нову серію малих барабанів – Concert.

Детальніше...

Настінна акустична система SONORA-5TN від іспанського виробника Fonestar

 

 Настінна акустична система SONORA-5TN від іспанського виробника Fonestar

 

Модель SONORA-5TN призначена як для внутрішнього так і для зовнішнього озвучення і володіє ступенем захисту ІР66. Оснащена 100-вольтовим трансформатором для використання в трансляційних лініях, а також функціонує у низькоомному режимі (опір 8 Ом).

Детальніше...

«Комора» стає ексклюзивним дистриб’ютором LEA – нового бренду інноваційних підсилювачів з технологією Інтернету речей (IoT)

 

 «Комора» стає ексклюзивним дистриб`ютором LEA – нового бренду інноваційних підсилювачів з технологією Інтернету речей (IoT)

 

Нещодавно «Комора» стала ексклюзивним дистриб`ютором компанії LEA в Україні. Вже багато років наш відділ Професійного звукового та світлового обладнання разом з широкою партнерською мережею успішно реалізує масштабні інсталяції на основі продукції Harman Professional Solutions. На цьому шляху ми неодноразово зіштовхувалися з завданнями, вирішити які спроможний розвиток суміжних технологій. Саме тому ми заручилися підтримкою фахівців компанії LEA, які пропонують власний інноваційний продукт.

Детальніше...

6 порад, як правильно змінювати струни на інструменті

 

 6 порад, як правильно змінювати струни на інструменті

 

1. Змінюйте струни лише по черзі

Щоб запобігти різкій зміні натягу на вашому інструменті, починайте змінювати наступну струну тільки після того, як повністю змінили попередню. Це дозволить запобігти падінню підставки під струни. Порядок, за яким ви змінюєте струни, не має значення. Після заміни струни втратять натяг нерівномірно. Тому вам слід постійно стежити, щоб кожна струна була налаштована на відповідну тональність. У жодному разі не слід натягувати струну сильніше.

Детальніше...

Компанія Fonestar розвиває екологічне виробництво звукового обладнання

 

 Компанія Fonestar розвиває екологічне виробництво звукового обладнання

 

Нещодавно «Комора» стала ексклюзивним дистриб`ютором компанії Fonestar в Україні. Fonestar – іспанський виробник професійного звукового та світлового обладнання, а також систем AV комутації. Компанія працює на ринку вже 75 років, що визначає її як компанію зі сталим розвитком та ефективним використанням енергоресурсів.

Детальніше...