Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Англійські кабелі Van Damme Cable: огляд та історія компанії

 

 

Що вимагається від кабелю? Передавати сигнал з мінімальними спотвореннями. Таке просте визначення перетворюється в ніщо, якщо, скажімо, уявити собі, яким має бути ідеальний мікрофонний кабель.

Той, який концерт за концертом витримує все, що робить на сцені, наприклад, соліст рок-групи. При цьому кабель залишається не тільки цілим і зовні привабливим, але, як і раніше, передає сигнал з мінімальними спотвореннями після всіх навантажень: вигин, скручування, розрив і здавлювання, в умовах сильних наведень. Це тільки один приклад професійного застосування кабелів VDC.

 

Завантажити перелік нових надходжень
та акційних пропозицій на кабельну продукцію VDC

 

Англійська компанія VDC (Van Damme Cable) є провідним постачальником аналогових і цифрових аудіо- та відеокабелів для професійного і домашнього використання. Коли необхідна передача сигналів аудіовідеоканалів або установка кабелів Hi-Fi, а також кабелів зв`язку або оптоволоконних кабелів для мультиплексування багатоканального аудіо і відео, VDC пропонує якісні рішення, включаючи популярний ряд кабелів Van Damme, який використовується, зокрема, в студії Abbey Road і застосовується багатьма провідними світовими прокатними компаніями.

 

 

Найл Холден (Niall J. Holden),
генеральний директор VDC Cable Specialists

 

На початку своєї кар`єри Найл Холден, граючи в групах і працюючи в різних гітарних магазинах, зрозумів, що необхідно зосередитися саме на кабелях. Це сталося, коли він виявив, наскільки часто проблеми, обумовлені низькою якістю кабелю, виникають у солістів на сцені і в студії.

 

 

Підприємство розпочало свою діяльність в далекому «тетчерівському» 1987 році, коли Найл Холден і його діловий партнер взяли банківський кредит в п’ять тисяч фунтів стерлінгів, щоб відкрити власну компанію. Зараз про це смішно згадувати, але двоє молодих людей вирішили, що для початку бізнесу варто «прочистити мізки» і відправилися відпочивати на Родос на 3 тижні. Після повернення кожен з них купив собі по автомобілю. Після цього виявилося, що на рахунку в новій компанії залишилося всього 128 фунтів. «Це було дивно, смішно і безвідповідально, – згадує Найл Холден, – але коли ви отримуєте дзвінки з банку з питанням:« Чекайте, а де оплата?» – такий тиск створює реальну мотивацію до діяльності».

Можливо, це було неприємним початком, але зараз, понад чверть століття по тому, Холден може дозволити собі жартувати на цю тему. Кабелі VDC є вибором найгучніших імен в музиці, незалежно від того, призначені вони для гастролей чи для роботи в студії. Продукцію бренду можна знайти не тільки в музичній індустрії. Список клієнтів VDC простягається від Банку Америки до Уемблі, від Національного театру до Астон Мартін і Імператорського військового музею.

«Краса всього, що ми робимо, – в тому, що аудіо і відео є всюди, а отже всюди є необхідність передачі даних», – говорить Холден.

 

Завантажити перелік нових надходжень
та акційних пропозицій на кабельну продукцію VDC

 

Першим успіхом компанії став продаж тридцяти шести мікрофонних з`єднань для Енні Леннокс (Annie Lennox) і Дейва Стюарта (Dave Stewart) з групи Eurythmix, які працювали тоді в лондонській The Church Studios.

А коли кабелі VDC обрали для обладнання великого готелю Nightingale Estate в Хакні, (район Іст-Лондон), Холден як ніколи усвідомив, наскільки важлива надійність: «Ви можете зробити тисячу кабелів, але якщо один з них підведе, будуть пам`ятати тільки про те, що у вас не вийшло!».

 

 

 

З тих пір VDC неодноразово довіряли кабельне обладнання найбільших об`єктів і подій в Великобританії за останні кілька років, включаючи King`s Diamond Jubilee – Алмазний Ювілей королеви – святкування шістдесятої річниці вступу королеви Єлизавети II на трон, що тривало протягом усього 2012 року. На Олімпіаді в Лондоні продукція VDC масово застосовувалася на церемоніях відкриття і закриття Ігор. Продукція Van Damme Cable працює в турах з такими групами, як: AC/DC, Iron Maiden, Muse, Robbie Williams, Nero, Pendulum, Radiohead, Rhianna, Adele, Arctic Monkeys, Coldplay, Foo Fighters, Franz Ferdinand та інші. Якість Van Damme Cable вибрали студії Abbey Road, BBC Maida Vale, Groove Armada, Mixing Rooms Glasgow, Wave Recording Studios, Yamaha Audio Support Centre, Imogen Heap

Зараз VDC нарощує штат співробітників і Холден вважає, що компанія зможе скористатися оптимістичним сценарієм в економіці; стає все більше людей, які збираються на концерти або встановлюють музичне та відеообладнання в нових будинках, «… їм знадобляться наші пристрої та кабелі». І, очевидно, VDC не підведе своїх споживачів.

 

 

Мікрофонний кабель Van Damme 268-020-000 Tour Grade Classic характеризується гнучкістю, міцністю, підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і дії екстремальних температур. Всі ці переваги роблять його ідеальним для використання в прокатній роботі. Використання посріблених провідників в поєднанні з безкисневою міддю формує звучання високої якості і точну передачу сигналу. Застосування: Балансне з`єднання мікрофонного та лінійного рівнів, сцена. Кабелі доступні в різних кольорах.

 

Сергій Панаєв для журналу AudioVideo

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook